Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia 2022/2023

Spotkanie z Magikiem

Dnia 31.06.2023 r. r. nasze przedszkole odwiedził iluzjonista. Zabrał on przedszkolaki do świata czarów i magii. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu i pomagały magikowi w jego sztuczkach. Wszystkim dzieciom występ bardzo się podobał.

Dzień Marchewki

Dnia 4 kwietnia w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Marchewki. Tego dnia królowała oczywiście marchewka, a kolorem dominującym był kolor pomarańczowy. Podczas zajęć dzieci poznały wiele ciekawostek nt. tego zdrowego warzywa, bawiły się przy marchewkowych piosenkach oraz wykonywały marchewkowe prace plastyczne.

Bal Wiosny

17.04.2023
Bal Wiosny

Bal Wiosny

17.04.2023

Podczas Balu Wiosny dzieci piosenkami oraz tańcami przywitały najpiękniejszą porę roku. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola przebrane w stroje związane z wiosną. Wśród nich można było zobaczyć Panią Wiosnę, bociany, żabki, motylki, biedronki i pszczółki.

Dzień Wody

02.04.2023
Dzień Wody

Dzień Wody

02.04.2023

22 marca w naszym przedszkolu odbył się Dzień Wody. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane na niebiesko.Wspólnie odkrywały tajemnice wody, jej znaczenie dla życia ludzi, zwierząt i roślin.

Powitanie wiosny

Nasze przedszkolaki 21 marca ruszyły wesołą gromadą do ogrodu przedszkolnego aby pożegnać zimę i powitać wiosnę. Zebrane wokół słomianej panny dzieci żegnały zimę oklaskami i głośnymi okrzykami: „Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno, Ciebie pożegnamy, wiosnę powitamy” .

Tabliczka Czekolady dla Ukrainy

W związku ze zbliżającą się rocznicą wybuchu wojny w Ukrainie 24lutego 2023 przedszkole dołączyło do akcji TABLICZKA CZEKOLADY DLA UKRAINY. Dzieci z przedszkola dla okazania solidarności z obywatelami Ukrainy przygotowały udekorowane patriotycznie czekolady, które zostaną przekazane dzieciom.

Konkurs "Roboty Przyszłości"

Dzieci wspólnie z rodzicami wzięły udział w konkursie "Roboty Przyszłości". Powstało bardzo dużo interesujących, kreatywnych robotów z materiałów codziennego użytku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w tajnym głosowaniu.

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe, w każdej sali przedszkolnej można było spotkać wróżki, królewny, piratów, policjantów i wielu innych bohaterów. Dzieci uczestniczyły we wspólnych zabawach tanecznych.

Spartakiady w SP 44

Pzedszkolaki wzieły udział w "Spartakiadzie" w Szkole Podstawowej nr 44. Była świetna zabawa, "zdrowa" rywalizacja i zasady fair play. Na koniec dzieci obejrzały przedstawinie przygotowane przez uczniów. Fajnie spędzony czas w szkole.

Kolorowy zdrowy tydzień

W dniach 24-28.10.2022 przedszkolaki dowiadywały się na czym polega dbanie o zdrowie. Samodzielnie układały piramidę zdrowego odżywiania, poznały wartości zdrowotne warzyw i owoców oraz wykonywały zdrowe przekąski. Dzieci poznały znaczenie ruchu dla naszego zdrowie oraz zasady dbania o codzienną higienę osobistą.

Bal Jesieni

23.10.2022
Bal Jesieni

Bal Jesieni

23.10.2022

Przedszkolaki uczestniczyły w Balu Jesieni - każdy przygotował kolorowe i ciekawe jesienne stroje, była super muzyka, aktywne zabawy i konkursy. To był bardzo fajny dzień!